Strona głównaPublicystykaKultura„Czaromarownik" na rok 2022

„Czaromarownik” na rok 2022

Czaromarownik na rok 2022 to praca zbiorowa kilku polskich autorek, które za pośrednictwem Wydawnictwa Kobiecego stworzyły unikalny kalendarz dla każdej osoby zainteresowanej tajnikami magii.

Czaromarownik jest książką-plannerem, który od razu przyciąga oko swoją estetyczną, minimalistyczną okładką. Trochę złota, kilka planet i gwiazd na granatowym tle i już ma się wrażenie, że obcuje się z siłami wyższymi! A jeszcze ciekawsze jest to, co skrywa się w środku.

czarymary
fot. Klaudia Wróbel

PRZEDSTAW SIĘ

Na pierwszej stronie Czaromarownika znajdziemy miejsce na dane personalne oraz metryczkę na swój znak zodiaku, planetę, kamień mocy, żywioł i magiczne motto.

Przeczytaj również: „SŁOWIAŃSKA WIEDŹMA” – W CO WIERZYLI NASI PRZODKOWIE? – RECENZJA

W SKRÓCIE

Kolejne strony są poświęcone tabelom i ikonom, które pełnią rolę swoistego przewodnika po całej czarodziejskiej konstrukcji. Znajdziemy  tam więc skrócony kalendarz na 2022 rok, zarysy rytuałów, a także runy i ich znaczenia. Typowe „zodiakary” znajdą tam również szczegółowe horoskopy na każdy kwartał przyszłego roku, księżyce w konkretnym znaku zodiaku oraz prognozę astrologiczną.

czaromarownik
Materiały prasowe

I TO WSZYSTKO? A GDZIE MAGIA?

Po objaśnieniach znaczeń, przychodzi czas na właściwe wnętrze. Jak w każdym kalendarzu w środku znajdują się miejsca na notatki na każdy dzień roku opatrzone pięknymi minimalistycznymi grafikami. Jednak autorki na tym nie poprzestały, bo bowiem potem jest jeszcze więcej zabawy.

Magia tego plannera polega na tym, że naprawdę zawiera się na kolejnych kartkach. Ciekawostek na temat magii, tarota lub rytuałów w praktyce i teorii nie brakuje. A to zaledwie część magicznych niespodzianek!

czaromarownik2022
Materiały prasowe

Dzięki plannerowi zarówno początkujące, jak i zaawansowane czarownice mogą się nauczyć:

  • Jak przygotować magiczny ołtarz?
  • Receptury na magiczne olejki do ciała
  • Opisu magicznych ziół
  • Praktyki oczyszczania energii
  • Ćwiczeń medytacyjnych (tzw. skrzynia na stres)
  • Medytacji miłości własnej i wielu innych…

TO BĘDZIE MAGICZNY ROK

Czaromarownik sprawdzi się każdemu, kto interesuje się magią, afirmacją czy tarotem. Wiele informacji, szczególnie tych na temat znaków zodiaków czy układów planet, znajdzie zastosowanie w codziennym życiu użytkownika tej cudownej książki. Jeśli więc chcecie spędzić rok 2022 w magiczny i ciekawy sposób, to z pewnością się nie zawiedziecie, wybierając właśnie ten kalendarz! Jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a jednocześnie cieszy oko wyrafinowaną oprawą i grafiką.


Interesujesz się magią? „KSIĘGA ZAKLĘĆ I CZARÓW” DEVINA HUNTERA również powinna Cię zaciekawić!

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Okładka
10
Styl
10
Klimat
10
Ujęcie tematu
10
Grafika
10
Przydatność
10
Czytaj więcej recenzji
Może cię zainteresować

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Czaromarownik na rok 2022 to praca zbiorowa kilku polskich autorek, które za pośrednictwem Wydawnictwa Kobiecego stworzyły unikalny kalendarz dla każdej osoby zainteresowanej tajnikami magii. Czaromarownik jest książką-plannerem, który od razu przyciąga oko swoją estetyczną, minimalistyczną okładką. Trochę złota, kilka planet i gwiazd na granatowym tle...„Czaromarownik" na rok 2022

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.