Strona głównaFilm"Kot w butach: Ostatnie życzenie" – znamy datę premiery kontynuacji przygód Puszka...

„Kot w butach: Ostatnie życzenie” – znamy datę premiery kontynuacji przygód Puszka Okruszka

Universal Pictures podało dwie daty premier nadchodzących animacji. Pierwszą z nich jest Bad Guys, drugą natomiast kontynuacja filmu Kot w butach.

„Jam Puszek Okruszek” – ciśnie mi się na usta przy każdej okazji, kiedy ktoś pyta, jak mam na imię. Ukochany przez dzieciaki kot z szablą i parą skurzanych kozaków z kultowej animacji Shrek doczeka się kontynuacji swoich przygód. Druga część Kota w butach trafi do kin 23 września 2022 roku. Za reżyserię będzie odpowiadał Bob Persichetti, zdobywca Oscara za animację Spider-Man Uniwersum. No a kto inny w dubbingu Kota jak nie sam Antonio Banderas?

Czytaj także: „Wiedźma. Droga do siebie” – autobiograficzna powieść współczesnej czarownicy i Wyroczni Los Angeles – recenzja

Kot w butach – sukces pierwszej części

Pierwsza część – spin-off Shreka – pojawiła się na dużym ekranie w 2011 roku. W światowym Box Office zgromadziła blisko 555 milionów dolarów. Film otrzymał wówczas nominację do nagrody Oscara, w kategorii Najlepszy film animowany.

Bad Guys – premiera

Wracając na moment do Bad Guys, ten film trafi do kin nieco wcześniej, bo wiosną, a dokładnie 15 kwietnia 2022 roku.


Źródło: deadline.com

Shrek to animacja, którą kochamy bardzo, ale to bardzo. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi newsami, rankingami i recenzjami filmowymi, to koniecznie śledź stronę film.writerat.pl. W ten sposób kochamy filmy razem!

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.