Strona głównaFilmNowości Netflix we wrześniu. Powroty i kolejne premiery!

Nowości Netflix we wrześniu. Powroty i kolejne premiery!

Netflix powinien być we wrześniu dobrym miejscem dla zwolenników polskich produkcji, bo na platformę trafią dwa nasze rodzime obrazy. Poza tym jest to zdecydowanie miesiąc powrotu i jednocześnie finału jednego z najchętniej oglądanych seriali młodzieżowych.

Kontynuacje seriali i nowości Netflix we wrześniu

Finałowy, 4. sezon Sex Education ukaże się 21 września. Już ostatni raz w tej serii będzie można śledzić przeplatające się losy Otisa, Maeve oraz Ericka.

Oprócz tego zobaczymy powroty takie jak 5. część Rozczarowanych (1.09), 3. sezon Top Boya (7.09), które także prezentują już swoje ostatnie sezony, jak również 5. sezony Virgin River (7.09) i Miłość jest ślepa (22.09).

Ale poza czasem pożegnań to też dobra pora na zapoznanie się z nowościami, bo wśród nich znajdziemy seriale Tapie, Ukochane dziecko czy Castlevania: Nocturne.

Dwa rodzime tytuły

Wśród premier nie zabrakło polskich obrazów. 6 września uzyskamy dostęp do serialu Infamia, historii nastoletniej Romki, która po latach pobytu w Wielkiej Brytanii wraca do rodzimej Polski, w której mierzy się z młodzieżowym życiem ograniczanym przez tradycyjne romskie zasady.

Tydzień później, 13 września, dla odmiany film Freestyle opowiadający o zmaganiach młodego rapera Diego (Maciej Musiałowski) i jego przyjaciela w drodze do muzycznej kariery. Chcąc zebrać środki na wydanie płyty, sprowadzają na siebie ogromne kłopoty, kiedy sprzedaż narkotyków idzie nie po ich myśli.

Czytaj takżeMasz 5 minut? Obejrzyj to! – 8 animacji krótkometrażowych

Pozostałe tytuły warte uwagi

  • Półtora dnia – 1.09

Mężczyzna przez utrudniony kontakt z córką podejmuje się desperackiej próby jej odzyskania. Zamierza uzbrojony porwać dziecko z przychodni, w której pracuje jego była żona.

  • Szczęśliwy finał – 1.09

Luna i Mink obchodzą pierwszą rocznicę ślubu i wydają się być świetnie dobraną parą. Jednak Luna ukrywa, że od początku nie przeżyła z mężem ani jednego orgazmu. Za namową przyjaciół postanawia zaproponować trójkąt miłosny. Pojawienie się dodatkowej osoby zmienia ich całe życie.

  • Serce w chmurach – 15.09

Hadley i Oliver zakochują się w sobie podczas lotu z Nowego Jorku do Londynu, ale po wylądowaniu gubią się bez kontaktu. Czy jeszcze na siebie trafią?

  • Hrabia – 15.09

To czarna komedia, choć trochę mroczniejsza niż klasyka gatunku.

Augusto Pinochet to wampir gotowy na swoje odejście. Po latach zamierza zaprzestać czynienia zła i zrezygnować z wiecznego życia. Nowa relacja nie pozwoli mu jednak odpocząć zbyt szybko.

  • Drapieżniki – 6.09

Chcecie wczuć się w codzienność potężnych drapieżników? To fascynujący świat między innymi gepardów czy niedźwiedzi polarnych, opowiadany głosem Toma Hardy’ego.

  • Wrestlers – 13.09

Niegdyś ceniony klub, który w swojej galerii sław miał takie nazwiska jak Brock Lesnar, The Miz, John Cena, Dave Bautista i Randy Orton. Teraz Ohio Valley Wrestling w Louisville w Kentucky przeżywa kryzys, a Al Snow ma niewiele czasu, aby odbudować legendę.

Tytuły dodane we wrześniu na licencji

  • Szybcy i wściekli 9
  • Pacyfik (HBO)
  • Sprawa Iwony Wieczorek

Źródło: Netflix

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.