Strona głównaFilmPremiera HBO Max w Polsce! Do 2022 jeszcze kawałek

Premiera HBO Max w Polsce! Do 2022 jeszcze kawałek

HBO Max zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku i od tamtej pory z niecierpliwością wyczekujemy premier w kolejnych krajach. Na szczęście to koniec czekania! Premiera w Europie odbędzie się jeszcze w tym roku, natomiast HBO Max w Polsce możemy spodziewać się już w 2022!

HBO Max to platforma streamingowa należąca do koncernu WarnerMedia, czołowej firmy medialnej w branży rozrywkowej. W bogatej ofercie programowej znajdą się produkcje takich marek jak Warner Bros. czy DC. Serwis zadebiutował w 2020 roku w USA, gdzie zdobył dużą popularność. W 2021 roku globalna dystrybucja objęła 39 krajów w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach. Na szczęście dla nas, następca HBO GO pojawi się w Europie jeszcze w tym roku. Natomiast do Polski i 13 innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej trafi w 2022.

Ponadto platforma zostanie zaprezentowana dla europejskich użytkowników w październiku br. podczas specjalnego wirtualnego wydarzenia. Przedstawiony zostanie zarówno serwis, jak i oferta programowa, cenowa oraz wiele innych.

Co zobaczymy na platformie?

HBO Max zapowiedział pojawienie się na platformie produkcji znanych i lubianych przez widzów marek należących do WarnerMedia. Będą to między innymi: Warner Bros., HBO, DC, Adult Swim, Turner Classic Movies czy Cartoon Network. Ponadto pojawią się również projekty realizowane przez Max Originals. Warto zauważyć, że nie wszystkie tytuły będą dostępne w dniu premiery.

Johannes Larcher, szef HBO Max International, uznał uruchomienie platformy w Europie za historyczny moment. Ogłosił także, że będzie to idealne miejsce na obejrzenie wszystkich ulubionych programów.

Filmy i seriale wyprodukowane przez spółki należące do WarnerMedia, takie jak „Harry Potter”, „Gra o tron” ​​czy „Teoria wielkiego podrywu” mają swoich fanów w całej Europie. Serwis HBO Max został stworzony po to, aby zapewnić możliwość wygodnego i intuicyjnego oglądania ulubionych produkcji, jak również pozostałych znakomitych tytułów dostępnych w jego ofercie programowej.

HBO Max będzie dostępne zarówno dla nowych użytkowników, jak i użytkowników dotychczasowych serwisów HBO – HBO España, HBO Nordic, HBO Portugal oraz HBO GO (dotyczy to zarówno użytkowników, którzy subskrybują serwis bezpośrednio poprzez stronę internetową, jak i tych, którzy mają dostęp za pośrednictwem operatorów).

Premiera HBO Max w Polsce! Do 2022 jeszcze kawałek
fot. materiały prasowe

A gdy HBO Max pojawi się w Polsce, koniecznie sprawdźcie Friends Reunion oraz Ligę Sprawiedliwości!

Dominika Przybyłek
Dominika Przybyłek
Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy i radością w sercu. Nie jest to trudne, gdy robi się to, co się kocha. Uwielbiam czytać, pisać, tworzyć grafiki i angażować się w nowe projekty!
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.