Strona głównaFilm„Friends: The Reunion” na HBO Max już 27 maja!

„Friends: The Reunion” na HBO Max już 27 maja!

Przyjaciele to kultowy serial komediowy, który zadebiutował w 1994 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Z końcem roku 2020 sitcom zniknął z platformy Netflix. HBO zapowiadało powrót znanych przyjaciół w zupełnie nowej odsłonie. Jej premiera właśnie została potwierdzona.

Friends: The Reunion został ogłoszony na początku marca ubiegłego roku. Fani serialu na całym świecie byli zachwyceni. Odcinek miał zadebiutować w serwisie streamingowym HBO, jednak pandemia pokrzyżowała plany producentów i projekt wstrzymano. W lutym aktorzy udostępnili na Instagramie poniższe zdjęcie, tym samym ogłosili powrót.

Friends the reunion
instagram.com/jenniferaniston

O CZYM BĘDZIE ZJAZD?

Odcinek zatytułowany Ten, w którym wszyscy znowu są razem (ang. The One Where They Get Back Together) będzie godzinnym wydarzeniem specjalnym, zrealizowanym bez scenariusza. Wystąpią w nim oczywiście aktorzy wcielający się w główne postacie. Oprócz nich pojawią się także goście – między innymi David BeckhamJustin BieberBTSJames CordenCindy CrawfordCara DelevingneLady GagaElliott GouldKit Harington oraz aktywistka i laureatka Pokojowej Nagrody Nobla Malala Yousafzai.

https://www.youtube.com/watch?v=MedRN92V6lE

Odcinek specjalny będzie można obejrzeć wyłącznie na HBO Max, na którym dostępne są wszystkie pozostałe odcinki serialu.


Zobacz zwiastun ostatniego sezonu Lucyfera!

Aneta Kolesińska
Aneta Kolesińskahttps://www.wattpad.com/user/xxAneKo
Bezpośrednia, zakręcona, ciekawa świata autorka. Na Wattpadzie znana ze swoich osobliwych recenzji, z nutą humoru i arogancji.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.