- Reklama -

Premiera miniserialu „Ogrodnicy” już 8 grudnia w HBO GO!

Ogrodnicy to fantastyczne, pełne surrealistycznego humoru połączenie miłości i wyobraźni z udziałem Olivii Colman i Davida Thewlisa. Premiera miniserialu odbędzie się już 8 grudnia w HBO GO!

Ogrodników wyreżyserował Will Sharpe (The Electrical Life of Louis WainFlowers), który jest również producentem wykonawczym oraz współscenarzystą 3. i 4. odcinka. Czteroczęściowy miniserial został stworzony i napisany przez Eda Sinclaira (scenariusz dla tej produkcji był jednocześnie jego pierwszym scenariuszem dla telewizji). Międzynarodową dystrybucją serialu zajmuje się NBCUniversal Global Distribution w imieniu Sky Studios. 

SERIAL OPARTY NA PRAWDZIWYCH WYDARZENIACH

Ogrodnicy przedstawiają historię związku Susan (Olivia Colman) i Christophera Edwardsów (David Thewlis), którzy pozornie są zwykłym brytyjskim małżeństwem. Jednak kiedy policja znajduje dwa ciała zakopane w ich ogrodzie, szybko stają się głównymi podejrzanymi w sprawie o morderstwo. 

Pewnego dnia Christopher wykonuje telefon do macochy i w ten sposób ujawnia, jaką rolę w tej przerażającej zbrodni odegrali razem z żoną. Od tamtej pory związek Edwardsów staje pod znakiem zapytania – para zostaje rozdzielona pierwszy raz od 15 lat, a policja zamierza doprowadzić śledztwo do końca. 

Ogrodnicy
Kadr z serialu „Ogrodnicy”

Przeczytaj również: Kto zabił Sarę? – znamy mordercę? [SPOILERY do sezonu 2.]

WEDŁUG WŁASNEGO SCENARIUSZA 

Podczas trwania sprawy małżonkowie zatapiają się w wyimaginowanym świecie westernów i starego kina. Próbują w ten sposób odpocząć od przykrych realiów i policji, która bez przerwy siedzi im na głowie. Wymyślają własne scenariusze, są głównymi bohaterami hollywoodzkich produkcji i w ten oto sposób znajdują potrzebną ulgę. 

Co ukrywają Edwardsowie i o czym tak bardzo chcą zapomnieć?

ogrodnicy
Kadr z serialu „Ogrodnicy”

Przeczytaj również: „Censor” – horror czy niewypał?

GWIAZDORSKA OBSADA

W obsadzie produkcji znaleźli się wielokrotnie nagradzana Olivia Colman (The Crown) oraz David Thewlis (Może pora z tym skończyć). Na ekranie nie zabraknie także Kate O’Flynn (Bridget Jones 3)Dipa Oli (Mordercze łowy), Samuela Andersona (Męska historia), Davida Haymana (Chłopiec w pasiastej piżamie), Felicity Montagu (I’m Alan Partridge)Daniela Rigby’ego (Eric and Ernie). 

Przeczytaj również: Premiera HBO Max w Polsce! Do 2022 jeszcze kawałek

KIEDY I GDZIE OGLĄDNĄĆ OGRODNIKÓW

Ogrodnicy swoją premierę będą mieć już 8 grudnia w HBO GO, a kolejne odcinki ukażą się w każdą kolejną środę. Natomiast na platformie HBO serial pojawi się dopiero w styczniu 2022. To zdecydowanie produkcja, której nie można przegapić!

Ogrodnicy1
Kadr z serialu „Ogrodnicy”

Szukasz produkcji w podobnym stylu? Przeczytaj artykuł „Angeli Black”!

Klaudia Wróbel
Hej! Mam na imię Klaudia, ale przyjaciele nazywają mnie Wróblem, od około sześciu lat tworzę swoje teksty, piszę opowiadania, fanfiki, recenzje, kiedyś prowadziłam nawet bloga. (Miałam nawet epizod z YouTubem). Aktywnie uczestniczę w konkursach literackich, szukając coraz to nowszych okazji, by coś w wolnym czasie stworzyć.Interesuję się literaturą, lubię oglądać filmy i seriale i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. By być na bieżąco z tym, co robią moi idole, siedzę na Twitterze praktycznie 24/7 i nie ukrywam, że prawdopodobnie jestem już uzależniona.Uchodzę za tzw. człowieka renesansu, lubię rozwijać się w różnych dziedzinach. Idąc do liceum, uznałam, że zgłębię tajniki przedmiotów ścisłych – tak znalazłam się na profilu biol-chem-mat, choć język polski i historia mają specjalne miejsce w moim sercu.Psychologia to mój konik, z nią także wiążę swoją przyszłość. Potrafię oglądnąć jeden serial milion razy, tylko po to aby od A do Z zanalizować zachowania, charakter i emocje bohaterów.
- Reklama -

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię