Strona głównaQuizyQuiz: Disney - czy rozpoznasz film po kadrze? #1

Quiz: Disney – czy rozpoznasz film po kadrze? #1

Studio Disney stworzyło już tyle produkcji, że nie sposób ich wszystkich zliczyć. Przynajmniej ja nie umiem. Bajki, seriale, filmy, nawet live-action. W każdym razie fanów wytwórni założonej przez Walta Disneya nie brakuje i właśnie dla nich powstała seria Quiz: Disney. Bawcie się dobrze!

Quiz: Disney – czy rozpoznasz film po kadrze? zawiera sceny nie tylko z filmów live-action, ale i z animowanych, krótkometrażowych dzieł dla dzieci. Mam nadzieję, że miło spędzisz czas i odwiedzisz nas jeszcze – chociażby po to, by wziąć udział w drugiej części.

Nasza opinia: Mulan – recenzja filmu – świetny remake czy porażka Disneya?

Disney ostatnio podejmuje w większości nietrafione decyzje. O ile wypuszczenie remake’u Króla Lwa było dobrym posunięciem, o tyle Mulan było totalną klapą. Fanów dobiła także wiadomość o tym, że Jack Sparrow nie pojawi się w 6. części Piratów z Karaibów, na co jednak liczą twórcy petycji o przywrócenie Johnny’ego Deppa do obsady serii Piraci z Karaibów, która w serwisie change.org zebrała już ponad 340 tysięcy podpisów. Uda im się? Myślicie, że władze Disneya ugną się pod naciskiem tłumu? Moim zdaniem nie, ale być może nie mam racji.

Już nie przedłużając, zaczynajmy!


[interact id=”5fc6968ac3f0eb00160414d6″ type=”quiz” mobile=”false”]

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.