- Reklama -

„Skandal w brytyjskim stylu” już 1 stycznia w HBO GO!

Nowy miniserial, o tytule Skandal w brytyjskim stylu, zagości na platformie HBO GO już 1 stycznia 2022 roku! W produkcji zagrają Claire Foy oraz Paul Bettany, którzy wcielą się w role kolejno księżnej i księcia Arygyll.

HBO GO znów oferuje nam masę nowości! Tym razem będziemy mieli przyjemność zobaczyć historię skandalu z 1963 roku. Skandal w brytyjskim stylu odsłoni kulisy niesławnej sprawy rozwodowej pary książęcej Arygyll.

Przeczytaj również: Nowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

FABUŁA

Książę Ian Campbell oraz księżna Margaret Campbell postanawiają się rozstać. Rozpad ich związku staje się publicznym skandalem i zdobywa miano jednego z najgłośniejszych i najbrutalniejszych procesów sądowych XX wieku. Na jaw wychodzą zaskakujące tajemnice i niechlubne oszczerstwa. Księżna Margaret staje w obliczu oskarżeń o fałszerstwo, kradzież, przemoc, zażywanie narkotyków oraz łapówkarstwo. Sprawa szybko trafia na pierwsze strony gazet, a pamięć o tym skandalu nie wygasa przez kolejne lata.

OBSADA I TWÓRCY

W pierwszym sezonie serialu, który przedstawiał osobną historię Jeremy’ego Thorpe’a, w rolach głównych mogliśmy zobaczyć Hugh Granta (Nothing Hill), Aleksa Jenningsa (The Goldbergs) czy Bena Whishawa (Paddington). Teraz w produkcji wystąpią: Claire Foy (The Crown), Paul Bettany (WandaVision), Julia Davis, Amanda Drew, Sophia Myles oraz Richard McCabe.

Osobą, która zadbała o każdy szczegół i stworzyła scenariusz Skandalu w brytyjskim stylu, jest niezastąpiona Sarah Phelps (I nie było już nikogo).

Przeczytaj również: Najsłynniejsi łowcy nagród – recenzja serialu „Cowboy Bebop” (2021)

ZDJĘCIA

Przypominamy, że premiera serialu Skandal w brytyjskim stylu odbędzie się w HBO GO już 1 stycznia!


Sprawdź nasze aktualności i bądź na bieżąco z popkulturą!

Klaudia Wróbel
Hej! Mam na imię Klaudia, ale przyjaciele nazywają mnie Wróblem, od około sześciu lat tworzę swoje teksty, piszę opowiadania, fanfiki, recenzje, kiedyś prowadziłam nawet bloga. (Miałam nawet epizod z YouTubem). Aktywnie uczestniczę w konkursach literackich, szukając coraz to nowszych okazji, by coś w wolnym czasie stworzyć.Interesuję się literaturą, lubię oglądać filmy i seriale i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. By być na bieżąco z tym, co robią moi idole, siedzę na Twitterze praktycznie 24/7 i nie ukrywam, że prawdopodobnie jestem już uzależniona.Uchodzę za tzw. człowieka renesansu, lubię rozwijać się w różnych dziedzinach. Idąc do liceum, uznałam, że zgłębię tajniki przedmiotów ścisłych – tak znalazłam się na profilu biol-chem-mat, choć język polski i historia mają specjalne miejsce w moim sercu.Psychologia to mój konik, z nią także wiążę swoją przyszłość. Potrafię oglądnąć jeden serial milion razy, tylko po to aby od A do Z zanalizować zachowania, charakter i emocje bohaterów.
- Reklama -

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię