Strona głównaFilm„Skandal w brytyjskim stylu” już 1 stycznia w HBO GO!

„Skandal w brytyjskim stylu” już 1 stycznia w HBO GO!

Nowy miniserial, o tytule Skandal w brytyjskim stylu, zagości na platformie HBO GO już 1 stycznia 2022 roku! W produkcji zagrają Claire Foy oraz Paul Bettany, którzy wcielą się w role kolejno księżnej i księcia Arygyll.

HBO GO znów oferuje nam masę nowości! Tym razem będziemy mieli przyjemność zobaczyć historię skandalu z 1963 roku. Skandal w brytyjskim stylu odsłoni kulisy niesławnej sprawy rozwodowej pary książęcej Arygyll.

Przeczytaj również: Nowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

FABUŁA

Książę Ian Campbell oraz księżna Margaret Campbell postanawiają się rozstać. Rozpad ich związku staje się publicznym skandalem i zdobywa miano jednego z najgłośniejszych i najbrutalniejszych procesów sądowych XX wieku. Na jaw wychodzą zaskakujące tajemnice i niechlubne oszczerstwa. Księżna Margaret staje w obliczu oskarżeń o fałszerstwo, kradzież, przemoc, zażywanie narkotyków oraz łapówkarstwo. Sprawa szybko trafia na pierwsze strony gazet, a pamięć o tym skandalu nie wygasa przez kolejne lata.

OBSADA I TWÓRCY

W pierwszym sezonie serialu, który przedstawiał osobną historię Jeremy’ego Thorpe’a, w rolach głównych mogliśmy zobaczyć Hugh Granta (Nothing Hill), Aleksa Jenningsa (The Goldbergs) czy Bena Whishawa (Paddington). Teraz w produkcji wystąpią: Claire Foy (The Crown), Paul Bettany (WandaVision), Julia Davis, Amanda Drew, Sophia Myles oraz Richard McCabe.

Osobą, która zadbała o każdy szczegół i stworzyła scenariusz Skandalu w brytyjskim stylu, jest niezastąpiona Sarah Phelps (I nie było już nikogo).

Przeczytaj również: Najsłynniejsi łowcy nagród – recenzja serialu „Cowboy Bebop” (2021)

ZDJĘCIA

Przypominamy, że premiera serialu Skandal w brytyjskim stylu odbędzie się w HBO GO już 1 stycznia!


Sprawdź nasze aktualności i bądź na bieżąco z popkulturą!

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.