Strona głównaCiekaweSuperman i Lois – drugi sezon już dostępny w HBO GO!

Superman i Lois – drugi sezon już dostępny w HBO GO!

Najsłynniejszy na świecie superbohater i najbardziej znana dziennikarka rodem z komiksu wracają w drugim sezonie serialu Superman i Lois! W tym sezonie sporo się dzieje, bo bohaterowie muszą zmierzyć się z presją i złożonością bycia rodzicami. W rolach głównych występują Tyler Hoechlin oraz Elizabeth Tulloch. Pierwszy odcinek nowego sezonu już jest dostępny w HBO GO.

Pierwszy sezon serialu Superman i Lois odniósł sukces, zdobywając wysokie oceny wśród użytkowników serwisu HBO. W drugim sezonie również nie zabraknie emocji. Po latach obrony Metropolis przed złoczyńcami, siejącymi terror potworami czy zagrażającymi ludzkości najeźdźcami z kosmosu najsłynniejszy na świecie superbohater, Człowiek ze Stali a.k.a. Clark Kent, (Tyler Hoechlin) i dziennikarka Lois Lane (Elizabeth Tulloch) stają twarzą w twarz z jednym z największych wyzwań – stresującym trybem życia pracujących rodziców w dzisiejszym skomplikowanym świecie.

Jednak największy problem pary to świadomość, że ich synowie, Jonathan (Jordan Elsass) i Jordan (Alexander Garfin), mają szansę odziedziczyć supermoce po ojcu. Co z tego wyniknie? Koniecznie sprawdźcie zwiastun drugiego sezonu!

CZYTAJ TAKŻE: SKANDAL W BRYTYJSKIM STYLU JUŻ W HBO GO!

Znani z uniwersum DC Comics bohaterowie powracają w drugim sezonie serialu Superman i Lois. W głównych rolach ponownie występują Tyler Hoechlin (Droga do zatracenia) i Elizabeth Tulloch (Artysta).

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu Superman i Lois jest od dzisiaj dostępny w HBO GO. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą co tydzień w piątki. Listę zapowiedzi możecie również sprawdzić na naszej stronie.


Nowy serial „Czas” – już dostępny w HBO GO!

Aneta Kolesińska
Aneta Kolesińskahttps://www.wattpad.com/user/xxAneKo
Bezpośrednia, zakręcona, ciekawa świata autorka. Na Wattpadzie znana ze swoich osobliwych recenzji, z nutą humoru i arogancji.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.