Strona głównaLifestyleŚwiąteczne seriale na Netfliksie – sprawdź, co polecamy!

Świąteczne seriale na Netfliksie – sprawdź, co polecamy!

Chcesz poczuć klimat świąt, oglądając serial, ale nie wiesz który wybrać? Jesteś w dobrym miejscu – w tym artykule znajdziesz ciekawe propozycje świątecznych seriali na Netfliksie.

Świąteczne seriale na Netfliksie

Facet na święta

Liczba sezonów: 2
Łączna liczba odcinków: 12

Johanne, wieczna singielka, nie lubi świąt Bożego Narodzenia, ponieważ w tym czasie zawsze musi mierzyć się ze złośliwymi komentarzami ze strony rodziny. Aby uniknąć dogryzań, postanawia znaleźć partnera na święta. Okaże się to jednak znacznie trudniejsze, niż sobie wyobrażała.

Nienawidzę świąt | Świąteczne seriale na Netfliksie

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 6
Premiera 2 sezonu: 7 grudnia 2023 r.

Gratka dla fanów Faceta na święta. Włoski serial Nienawidzę świąt jest oparty właśnie na norweskiej, wyżej wymienionej produkcji.

Świąteczna burza

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 6

Złe warunki pogodowe są przyczyną odwołania lotów, przez co podróżni muszą spędzić ostatnie godziny przed świętami na lotnisku w Oslo. Różnorodne historie bohaterów przeplatają się ze sobą i ukazują, że udane święta oraz poczucie spełnienia dla każdego mogą oznaczać coś innego.

Dash i Lily

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 8

Lily uwielbia święta Bożego Narodzenia, z kolei Dash ich nienawidzi. Każdy z nich mierzy się z własnymi problemami, w których rozwiązywaniu wzajemnie sobie pomagają, choć nigdy się nie widzieli. Dwójkę nastolatków łączy czerwony notes – ukrywają go w różnych miejscach Nowego Jorku i zostawiają w nim listy dla siebie oraz wyzwania. Czy wspólna anonimowa gra zamieni się w coś więcej?

Świąteczne seriale na Netfliksie – sprawdź, co polecamy!

Obłędnych Świąt!

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 8

Przy tym komediowym serialu możesz nie tylko poczuć klimat świąt, lecz także zrelaksować się i po prostu pośmiać. Emmy wraz z nowym partnerem Mattem przyjeżdża na święta do swojego rodzinnego domu. Mężczyznę czekają trudne dni, podczas których będzie próbował zdobyć akceptację surowego ojca swojej wybranki.


Zachęcam do zapoznania się również z naszą listą świątecznych klasyków!


Bratnie święta

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 3

Bastian jest niespełniony zawodowo i prywatnie. Gdy wraca na święta do rodzinnego domu, spotyka go kolejny zawód. Dowiaduje się, że jego młodszy brat jest w związku z jego byłą dziewczyną. Co musiałoby się wydarzyć, aby święta nie były dla Bastiana wielką katastrofą?

W rytmie świąt

Liczba sezonów: 1
Łączna liczba odcinków: 3

Serial dla fanów hip-hopu. Jest to lekka komedia romantyczna, opowiadająca o świątecznym romansie między popularnym raperem a dziennikarką. Czy mimo wielu dzielących ich różnić uda im się zbudować związek?

Święta jak zwykle

Jeśli widziałaś/widziałeś już wszystkie z wyżej wymienionych seriali, to polecam twojej uwadze nowość na Netfliksie! Serial Święta jak zwykle będzie można obejrzeć już w Mikołajki.

Premiera: 6 grudnia 2023 r. 


Jeśli szukasz świątecznych filmów na Netfliksie, zobacz nasze zestawienie.

Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.