Strona głównaRecenzje książek i komiksówFantastyka, sci-fi, horror„Urokliwe koszmary” – Czym zaskoczy nas Igor Adamczyk?

„Urokliwe koszmary” – Czym zaskoczy nas Igor Adamczyk?

Igor Adamczyk nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Niemal dziewięć miesięcy po premierze Fabryki Strachu z dumą przedstawia swój kolejny projekt – Urokliwe koszmary.

Urokliwe koszmary to jeden tytuł skrywający aż siedem fascynujących historii. To zbiór opowiadań, poruszający nie tylko tajniki ludzkiej egzystencji, ale i rozbudzający wyobraźnię. Igor Adamczyk zabiera czytelników w nowe, nieznane miejsce, w którym stawianie kroków wiąże się z niewiarygodnym ryzykiem. Obawy o śmierć bliskich, chęć mordu oraz gry psychologiczne są na pierwszym planie i bez wątpienia przyprawią o dreszcze.

Premiera oraz gdzie można odnaleźć zbiór

Przygotujcie się na niezwykłe siedem dni jesieni, bo już od 7 do 13 października będziecie mogli odsłuchać oraz przeczytać zbiór opowiadań Igora Adamczyka! TYLKO na kanale Youtube „Zaczytany” oraz Noveltime.pl.

Urokliwe koszmary
https://www.instagram.com/hoorkiewithhisflatboxes/

Kolejność opowiadań:

  1. Ludzie bez oczu;
  2. Pan Smith;
  3. Sylwetki;
  4. Nie odbijaj;
  5. Cykl;
  6. Insekt;
  7. Bagno.

Urokliwe koszmary nie czyhają tylko na ciebie… Są wszędzie. A najbardziej dokuczają tam, gdzie nie zagląda nawet sam diabeł…


Przeczytaj także recenzję Fabryki Strachuktóra zachwyciła czytelników!

Julia Koszela
Julia Koszelahttps://www.wattpad.com/user/LetaCaceres
Cześć! Zaraz będę miała dwadzieścia lat i wypadałoby, abym się ustatkowała, a nie latała z miejsca na miejsce. Ale co mam poradzić na to, że lubię podróże? I lubię koty, zwłaszcza mojego, z którym czasem całymi dniami mogłabym oglądać Harry'ego Pottera lub sprzątać mieszkanie, śpiewając repertuar Taylor Swift.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.