Strona głównaRecenzje książek i komiksówFantastyka, sci-fi, horror„Urokliwe koszmary” – Czym zaskoczy nas Igor Adamczyk?

„Urokliwe koszmary” – Czym zaskoczy nas Igor Adamczyk?

Igor Adamczyk nie zatrzymuje się nawet na chwilę. Niemal dziewięć miesięcy po premierze Fabryki Strachu z dumą przedstawia swój kolejny projekt – Urokliwe koszmary.

Urokliwe koszmary to jeden tytuł skrywający aż siedem fascynujących historii. To zbiór opowiadań, poruszający nie tylko tajniki ludzkiej egzystencji, ale i rozbudzający wyobraźnię. Igor Adamczyk zabiera czytelników w nowe, nieznane miejsce, w którym stawianie kroków wiąże się z niewiarygodnym ryzykiem. Obawy o śmierć bliskich, chęć mordu oraz gry psychologiczne są na pierwszym planie i bez wątpienia przyprawią o dreszcze.

Premiera oraz gdzie można odnaleźć zbiór

Przygotujcie się na niezwykłe siedem dni jesieni, bo już od 7 do 13 października będziecie mogli odsłuchać oraz przeczytać zbiór opowiadań Igora Adamczyka! TYLKO na kanale Youtube „Zaczytany” oraz Noveltime.pl.

Urokliwe koszmary
https://www.instagram.com/hoorkiewithhisflatboxes/

Kolejność opowiadań:

  1. Ludzie bez oczu;
  2. Pan Smith;
  3. Sylwetki;
  4. Nie odbijaj;
  5. Cykl;
  6. Insekt;
  7. Bagno.

Urokliwe koszmary nie czyhają tylko na ciebie… Są wszędzie. A najbardziej dokuczają tam, gdzie nie zagląda nawet sam diabeł…


Przeczytaj także recenzję Fabryki Strachuktóra zachwyciła czytelników!

Julia Koszela
Julia Koszelahttps://www.wattpad.com/user/LetaCaceres
Witam! Jestem nastolatką z głową pełną pomysłów. Niewątpliwie jestem największą gadułą na świecie, zawsze znajdę jakiś temat, aby rozmowa nie kończyła się na "aha". Nie wiem, po kim odziedziczyłam miłość do książek, ale jestem tej osobie niezmiernie wdzięczna, bo to najlepsze, co mnie spotkało.
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię