Strona głównaFilmZwiastun sezonu 5b serialu „Lucyfer” – Diabeł nie kocha pani detektyw?

Zwiastun sezonu 5b serialu „Lucyfer” – Diabeł nie kocha pani detektyw?

Premiera sezonu 5b serialu Lucyfer zaplanowana jest na 28 maja 2021 roku. Fani bardzo długo dopraszali się o jakiekolwiek wskazówki na temat drugiej części sezonu i wreszcie Netflix wysłuchał ich próśb. Najpierw dostali kilka zdjęć z nowych odcinków, a później wyczekiwany zwiastun. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy?

Po długim oczekiwaniu fani serialu Lucyfer wreszcie mogą nacieszyć się nowym kontentem z ulubionymi bohaterami. Teraz jeszcze bardziej nie mogą się doczekać kolejnych odcinków produkcji, gdyż okazuje się, że showrunnerzy przyszykowali dla nich wiele niespodzianek.

Zwiastun sezonu 5b "Lucyfera" - Diabeł nie kocha pani detektyw?
Plakat promujący sezon 5b serialu „Lucyfer”

Czytaj również: „LUCYFER”, CZYLI DIABEŁ NA WAKACJACH

KOGO ZOBACZYMY NA EKRANIE?

W kolejnej części 5. sezonu nie tylko ujrzymy Boga (Dennis Haysbert)  w akcji, ale także poznamy resztę jego dzieci. Dodatkowo do Los Angeles wróci Eve (Inbar Lavi). Ze zdjęć promocyjnych możemy wywnioskować, że między dawną dziewczyną Lucyfera (Tom Ellis) a Maze (Lesley-Ann Brandt) wreszcie zaiskrzy! Największe obawy wywołuje Michael, który najwyraźniej nie opuści serialu zbyt szybko. Z pewnością nie da się tak łatwo wygryźć z interesu i jeszcze pokaże, na co go stać.

ZWIASTUN SEZONU 5B LUCYFERA

Nieznane postacie oraz niejasne ujęcia w zwiastunie wywołały wielki szum w fandomie i skłoniły wszystkich do tworzenia kolejnych, coraz to bardziej pokrętnych teorii.

Dwuminutowy trailer pokazuje wiele wątków, których fani absolutnie się nie spodziewali. Bóg oświadcza, że przechodzi na emeryturę, a Lucyfer i Michael rozpoczynają walkę o tytuł Wszechmogącego. Nowe informacje rodzą nowe pytania, m.in. kto wygra ten spór i jakie będą jego konsekwencje.

Czytaj również: RANKING NAJCIEKAWSZYCH WĄTKÓW W SERIALU „LUCYFER”

Dodatkowo pojawiają się wątpliwości co do prawdziwości relacji Deckerstar. Fani wpadli w niemałą panikę, widząc, że diabeł wciąż ma problem z ubraniem w słowa swoich uczuć do Chloe (Lauren German). Zwiastun jest tak zmanipulowany, że nie wiadomo, czy wyznanie Lucyfera jest ostateczne, czy wyrwane z kontekstu. Wszyscy starają się jednak myśleć pozytywnie, ponieważ wciąż krążą pogłoski o diabelskim dziecku serialowych ulubieńców.


To może Cię zaciekawić: PLAYERS – TOM ELLIS W NOWEJ PRODUKCJI NETFLIKSA

Klaudia Wróbel
Klaudia Wróbel
? So working on a little job in the night, That's forty dollars an hour when I see the light... ?
Newsy o kulturze

Przeczytaj także

1 KOMENTARZ

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię

Dodaj do kolekcji

Brak kolekcji

Tutaj znajdziesz wszystkie wcześniej stworzone kolekcje.