- Reklama -

Zwiastun sezonu 5b serialu „Lucyfer” – Diabeł nie kocha pani detektyw?

Premiera sezonu 5b serialu Lucyfer zaplanowana jest na 28 maja 2021 roku. Fani bardzo długo dopraszali się o jakiekolwiek wskazówki na temat drugiej części sezonu i wreszcie Netflix wysłuchał ich próśb. Najpierw dostali kilka zdjęć z nowych odcinków, a później wyczekiwany zwiastun. Czym tym razem zaskoczą nas twórcy?

Po długim oczekiwaniu fani serialu Lucyfer wreszcie mogą nacieszyć się nowym kontentem z ulubionymi bohaterami. Teraz jeszcze bardziej nie mogą się doczekać kolejnych odcinków produkcji, gdyż okazuje się, że showrunnerzy przyszykowali dla nich wiele niespodzianek.

Zwiastun sezonu 5b "Lucyfera" - Diabeł nie kocha pani detektyw?
Plakat promujący sezon 5b serialu „Lucyfer”

Czytaj również: „LUCYFER”, CZYLI DIABEŁ NA WAKACJACH

KOGO ZOBACZYMY NA EKRANIE?

W kolejnej części 5. sezonu nie tylko ujrzymy Boga (Dennis Haysbert)  w akcji, ale także poznamy resztę jego dzieci. Dodatkowo do Los Angeles wróci Eve (Inbar Lavi). Ze zdjęć promocyjnych możemy wywnioskować, że między dawną dziewczyną Lucyfera (Tom Ellis) a Maze (Lesley-Ann Brandt) wreszcie zaiskrzy! Największe obawy wywołuje Michael, który najwyraźniej nie opuści serialu zbyt szybko. Z pewnością nie da się tak łatwo wygryźć z interesu i jeszcze pokaże, na co go stać.

ZWIASTUN SEZONU 5B LUCYFERA

Nieznane postacie oraz niejasne ujęcia w zwiastunie wywołały wielki szum w fandomie i skłoniły wszystkich do tworzenia kolejnych, coraz to bardziej pokrętnych teorii.

Dwuminutowy trailer pokazuje wiele wątków, których fani absolutnie się nie spodziewali. Bóg oświadcza, że przechodzi na emeryturę, a Lucyfer i Michael rozpoczynają walkę o tytuł Wszechmogącego. Nowe informacje rodzą nowe pytania, m.in. kto wygra ten spór i jakie będą jego konsekwencje.

Czytaj również: RANKING NAJCIEKAWSZYCH WĄTKÓW W SERIALU „LUCYFER”

Dodatkowo pojawiają się wątpliwości co do prawdziwości relacji Deckerstar. Fani wpadli w niemałą panikę, widząc, że diabeł wciąż ma problem z ubraniem w słowa swoich uczuć do Chloe (Lauren German). Zwiastun jest tak zmanipulowany, że nie wiadomo, czy wyznanie Lucyfera jest ostateczne, czy wyrwane z kontekstu. Wszyscy starają się jednak myśleć pozytywnie, ponieważ wciąż krążą pogłoski o diabelskim dziecku serialowych ulubieńców.


To może Cię zaciekawić: PLAYERS – TOM ELLIS W NOWEJ PRODUKCJI NETFLIKSA

Klaudia Wróbel
Hej! Mam na imię Klaudia, ale przyjaciele nazywają mnie Wróblem, od około sześciu lat tworzę swoje teksty, piszę opowiadania, fanfiki, recenzje, kiedyś prowadziłam nawet bloga. (Miałam nawet epizod z YouTubem). Aktywnie uczestniczę w konkursach literackich, szukając coraz to nowszych okazji, by coś w wolnym czasie stworzyć.Interesuję się literaturą, lubię oglądać filmy i seriale i nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. By być na bieżąco z tym, co robią moi idole, siedzę na Twitterze praktycznie 24/7 i nie ukrywam, że prawdopodobnie jestem już uzależniona.Uchodzę za tzw. człowieka renesansu, lubię rozwijać się w różnych dziedzinach. Idąc do liceum, uznałam, że zgłębię tajniki przedmiotów ścisłych – tak znalazłam się na profilu biol-chem-mat, choć język polski i historia mają specjalne miejsce w moim sercu.Psychologia to mój konik, z nią także wiążę swoją przyszłość. Potrafię oglądnąć jeden serial milion razy, tylko po to aby od A do Z zanalizować zachowania, charakter i emocje bohaterów.
- Reklama -

1 KOMENTARZ

Zostaw komentarz

Wprowadź swój komentarz
Wprowadź swoje imię